1-Yaşam Alanlarını Dekore Ederken Neler Yapmalıyız?

Günlük hayatımızda en çok zaman geçirdiğim alanlar evlerimizdir. Bu nedenle evlerimizde keyifli ve huzurlu vakit geçirmek isteriz. Evin genel yapısını oluşturan duvarlar ve mobilyalara yaptığımız küçük dokunuşlarla evin enerjisini değiştirebilir, kendi tarzımıza uygun hale getirebiliriz.

Aksesuarlarla yeni bir tarz yaratın!

Ev dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyor fakat duvarlarınızda ya da mobilyalarınızda değişiklik yapmak istemiyorsanız, ev aksesuarlarından yardım alabilirsiniz. Duvarlarınıza asacağınız modern duvar süsleri, mobilyalarınıza kolaylıkla uyum sağlar ve duvarlarınızı doldurarak boş görünmesini önler. Ya da salonunuzda kullanacağınız kanvas bir tablo ile ortama renk katabilirsiniz.
Bitkilerin güzel enerjisi!
Yaşam alanlarınızda bitkileri kullanarak onların güzel enerjisinden faydalanabilirsiniz. Bulundukları ortama sakin bir enerji ve huzur veren bitkiler, dekoratif olarak doğal bir görüntü yaratır. Bitkilerinize özenli saksılar seçerek yeni bir dekorasyon fikri yaratabilirsiniz.
Ortamı aydınlatın!
Ortamın ışıklandırması alanın estetik görüntüsünü en çok etkileyen faktörlerden biridir. Aydınlatma araçları kullanıldığı ortamın daha geniş ve ferah görünmesini sağlar. Kullandığınız mobilyaları ve aksesuarları, aydınlatma araçları ile vurgulayabilir. Yaşam alanınızda daha loş ışıklar kullanarak daha bohem bir stil de yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.